אחד הדברים שאני הכי אוהבת בליווי של תהליכי יצירת תוכן הוא המקום הזה בו מגיעה אלי לקוחה שבטוחה שאין לה את זה, שחסר לה כשרון כתיבה, שהיא פשוט חייבת שמישהו אחר יכתוב לה, שאין לה בכלל מה לכתוב, לחדש ולומר, שהסגנון שלה יבש ומשעמם... ולהראות לה את הנתיב להתחבר ליכולת הכתיבה הטבעית שנמצאת בה.

יחד אנחנו משחררות בעדינות את חסמי הכתיבה וכל מה שמעכב אותה מחשיפה, והקסם קורה! למעשה רוב הלקוחות מתחילות מתחושה שהן לא מצליחות בכתיבה, או שאיכשהו נתקעו על סגנון מסוים שכבר מיצה את עצמו... וכולן יוצאות עם תיקון וחוויה חדשה של כתיבה זורמת שהן נהנות ממנה ומייצרות אותה בקלות ובהנאה.

אם את חווה תסכול כלשהו בכתיבה, או פשוט זקוקה ליד מכוונת ומסייעת שתפחית ממך עומס ותתן לך עידוד ודיוק, סדר וליטוש, רעיונות וסיעור מוחות - אני כאן בשבילך ואשמח לשמוע ממך!

אחד הדברים שאני מעודדת נשים לעשות הוא לבנות אתר או בלוג משלהן כדי לתת לעצמן את המרחב האישי שלהן ברשת, את המקום שהוא רק שלהן, מעוצב וכתוב כרצונן ומשקף את מי שהן. מקום שבו יש להן שליטה מלאה על הניהול והנראות, שנותן תחושה של מסגרת שיווקית בה נוח להן להביא את עצמן, והיא מעניקה להן בטחון וגב שיווקי יציב וברור. אתר משלך הוא כמו בית שלא משנה כמה הסתובבת "בחוץ", תמיד נמצא שם לייצג אותך.

הרבה אנשים חושבים שלבנות אתר חייב להיות משהו מסובך, אבל האמת שזה יכול להיות גם פשוט. ברגע שעושים אפיון נכון, אפשר להתארגן על עיצוב ותכנים ראשוניים תוך זמן קצר, ותמיד ניתן להוסיף ולהתאים אותם להתפתחות שלנו. אפשר להשקיע בעיצוב ובבניית האתר הרבה כסף, ואם יש לנו את התקציב לכך זה נהדר! אבל יש כיום גם פתרונות יצירתיים למי שיש לה סדרי עדיפויות אחרים, ואם את מרגישה שאת רוצה אתר משלך, עניין המחיר ממש לא צריך להיות הסיבה שלך לוותר.

בתהליך איתי אני יכולה להציע לך עבודה על כל השלבים של הפרוייקט, משלבי ההחלטות על הפלטפורמה, העיצוב, התכנים הכתובים והויזואליים, ועד שלבי הביצוע בפועל והעלייה לאוויר. אני יכולה לספק לך שירותים המשלימים זה את זה וחוסכים לך תיאום בין אנשי מקצוע שונים. כמו כן אני בודקת איתך אם יש דברים שאת יכולה ורוצה לעשות בעצמך בתהליך. אני יודעת גם להמליץ לך על אנשי מקצוע טובים אם השירות שלי פחות מתאים או זמין לך, וללוות אותך בעבודה איתם כך שתרגישי בטחון והבנה בכל שלב.

מה אני יכולה לתת לך כדי לקדם אותך אל הקמת אתר משלך?
 • סיוע בבחירת הפלטפורמה המתאימה לך מאלה שקיימות כיום
 • חיבור דרכי לכמה פלטפורמות נוחות ואמינות לבניית וניהול אתרים
 • שירות של תמיכה בבניית האתר בעצמך, או ניהולו בשוטף לאחר שהוקם
 • בנייה ועיצוב של אתר, או הכוונה לאנשי מקצוע שיתאימו לך ושיתוף פעולה איתם
 • אפיון האתר ויצירת מבנה תוכן ותפריטים מתאימים
 • כתיבה ועריכה לתכני האתר
 • הכוונה ליצירת תוכן ויזואלי, תמונות וצילומים שיתאימו לאתר
 • סיוע בקידום אורגני של האתר בגוגל - ביצוע מחקר מילות מפתח ושיבוצן בתכני האתר
 • ייעוץ איך להפיץ את האתר בערוצים שיווקיים שונים וליצור כניסות אליו וחשיפה.
את יכולה לקבל ממני את כל השירותים האלה יחד, או לבחור מתוכם רק את מה שמתאים עבורך כעת. בשבילי זו שליחות שלכל אישה עצמאית יהיה מקום ששייך רק לה, ואשמח לעזור לך ליצור לעצמך ברשת חדר משלך.
 
שער הכתיבה והיצירה


עולם הכתיבה הוא מרחב של קסם, מילים מתחברות זו לזו ויוצרות יש מאין. נכתבות על דף או מוקלדות על מסך, ובדרך פורקות איתן מטענים, מנקות את הנפש והתודעה, מעוררות רגש ותובנות, מולידות בהירות ורעיונות חדשים. בין אם הכתיבה היא שיווקית ומקצועית או אישית, פואטית או ספרותית, היא מניעה תהליכים פנימיים ויוצרת השראה גם עבור הכותבים וגם עבור הקוראים. אל הכתיבה מצטרפים עולמות הויז'ואל - העיצוב, האיור והצילום, ומעצימים אותה לכדי מוצר תוכן שלם בעל אופי וטביעת אצבע משלו.

תהליך יצירת התוכן הוא תהליך של הסכמה להתרחב וליצור קשר בין העולם הפנימי לחיצוני. לחלוק הבנות, תחושות, רגשות, חוויות ולייצר חיבור בין אנשים. כשאנו מצליחות ליצור תוכן שמדוייק לנו התחושה היא מדהימה, חוויה של התרוממות רוח ונגיעה במה שמעבר. הרגשה שאנחנו ממלאות את הייעוד שלנו ומשאירות חותם ייחודי.

במשך שנים רבות אני עוסקת ביצירת תוכן מסוגים שונים, מכתיבה של פוסטים, סיפורים, שירים ומאמרים למטרות שונות, ועד בניית תכנים להרצאות, סדנאות ואירועים. מתוך נסיוני המקצועי ואהבת עולמות התוכן אשמח לייעץ לך וללוות אותך ביצירת תוכן משלך, לתת לך יד בתהליך של יצירה ויציאה לאור, בקצב ובנישה שמתאימים לך. נשים נעזרות בי לתהליכי כתיבה, עריכה והוצאה לאור של תכנים שונים כמו ספר, בלוג, אתר, פוסטים ברשתות חברתיות ועוד.

הכתיבה נוגעת בהרבה רבדים של הוויה. היא מאפשרת ליצור לעצמנו סדר ברעיונות ומידעים, ומחייבת אותנו למצוא את הדרך שלנו להנגיש אותם לקהל הקוראים, בהתאם למדיה בה אנו בוחרות להפצת התוכן שלנו. פיתוח יכולות הכתיבה הוא פיתוח עצמי - של תחושת בטחון, ערך, קול, זהות ונראות. של כישורי תקשורת, הקשבה, התבוננות וביטוי.

 


מוצרי התוכן שאנחנו יוצרות, מספרים ועד אתרי אינטרנט, מדפי נחיתה ועד פוסטים בפייסבוק, מתמונות באינסטגרם ועד קטעי וידאו ביוטיוב - הם המקום שלנו, הביטוי שלנו. הדבר הנובע מתוכנו כאשר אנחנו מחוברות למעיין היצירה והתבונה הפנימית, ולרשת האנרגטית עם כל הידע הקולקטיבי הקיים בה ומהדהד בין אנשים.

 
אשמח לעזור לך וללוות אותך ביצירת תוכן מכל סוג שאת צריכה ורוצה:
 • כתיבת פוסטים לרשתות חברתיות
 • שימוש בתמונות ליצירת השראה ושילוב עם כתיבה
 • כתיבת מאמרים שיווקיים ומקצועיים
 • אפיון אתר, עריכה וכתיבה של תוכן עבורו
 • כתיבה של דפי נחיתה וסדרות מיילים שאת שולחת לקהילה שלך
 • כתיבת תכנים ותוכניות לימוד להרצאות, סדנאות וקורסים
 • יצירת תכנים ולוחות פעילות לאירועים, פסטיבלים וימי עיון
 • עריכת תכנים וליינאפים לתוכניות רדיו וטלוויזיה
 • כתיבה ועריכה של ספרי הדרכה ועיון, בלוגים ויומנים, שירים והגיגים, או כל תוכן אישי אחר שמבקש לצאת לאור דרכך... כל הזכויות שמורות לך :-)