אחד הדברים שאני הכי אוהבת בליווי של תהליכי יצירת תוכן הוא המקום הזה בו מגיעה אלי לקוחה שבטוחה ש"אין לה את זה", שחסר לה כשרון כתיבה, שהיא פשוט חייבת שמישהו אחר יכתוב לה, שאין לה בכלל מה לכתוב, לחדש ולומר, שהסגנון שלה יבש ומשעמם... ולהאיר לה את הנתיב דרכו היא מצליחה להתחבר ליכולת הכתיבה הטבעית שנמצאת בה.

יחד אנחנו משחררות בעדינות את חסמי הכתיבה וכל מה שמעכב אותה מחשיפה, והקסם קורה! למעשה רוב הלקוחות מתחילות מתחושה שהן לא מצליחות בכתיבה, או שאיכשהו נתקעו על סגנון מסוים שכבר מיצה את עצמו... וכולן יוצאות עם תיקון וחוויה חדשה של כתיבה זורמת שהן נהנות ממנה ומייצרות אותה בקלות ובהנאה.

אם את חווה תסכול כלשהו בכתיבה, או פשוט זקוקה ליד מכוונת ומסייעת שתפחית ממך עומס ותתן לך עידוד ודיוק, סדר וליטוש, רעיונות וסיעור מוחות - אני כאן בשבילך ואשמח לשמוע ממך!
ליווי בתהליכי יצירת תוכן


במשך שנים רבות אני עוסקת ביצירת תוכן מסוגים שונים - שיווקי, מקצועי ואישי. אשמח לייעץ לך וללוות אותך ביצירת תוכן משלך, לתת לך יד בתהליך של יצירה ויציאה לאור, בקצב ובנישה שמתאימים לך.

עולמות התוכן נוגעים בהרבה רבדים של הוויה ויצירה. הוצאת תוכן לאור מחייבת אותנו ליצור סדר ובהירות ברעיונות ומידעים, ולמצוא את הדרך שלנו להנגיש אותם לקהל. אנחנו מפתחות את יכולת הכתיבה, העריכה וההתאמה למדיות השונות. חשוב גם ללמוד לשלב בין תוכן כתוב לתוכן ויזואלי - תמונות, עיצובים וסרטונים. מוצר תוכן טוב גורם להם להעצים זה את זה.
תהליך יצירת התוכן הוא תהליך של השראה, של הסכמה להתרחב וליצור קשר בין העולם הפנימי לחיצוני. לחלוק הבנות, תחושות, רגשות, חוויות ולייצר חיבור בין אנשים. כשאנו מצליחות ליצור תוכן שמדוייק לנו התחושה היא מדהימה, חוויה של התרוממות רוח ונגיעה במה שמעבר. הרגשה שאנחנו ממלאות את הייעוד שלנו ומשאירות חותם ייחודי.

מוצרי התוכן שאנחנו יוצרות, מספרים ובלוגים ועד מאמרים, מאתרי אינטרנט ודפי נחיתה ועד פוסטים בפייסבוק, מתמונות באינסטגרם ועד קטעי וידאו ביוטיוב - הם המקום שלנו, הביטוי שלנו. הדבר הנובע מתוכנו כאשר אנחנו מחוברות למעיין היצירה והתבונה הפנימית, ולרשת האנרגטית עם כל הידע הקולקטיבי הקיים בה ומהדהד בין אנשים.


 
אשמח ללוות אותך ולעזור לך ביצירת תוכן מכל סוג:
 
 • כתיבה ועריכה של ספרי הדרכה ועיון, בלוגים ויומנים, שירים וזכרונות, סיפורי לידה ועוד
 • כתיבה ועריכה של פוסטים לרשתות חברתיות
 • שימוש בתמונות ליצירת השראה ושילוב עם כתיבה
 • כתיבת מאמרים שיווקיים ומקצועיים
 • כתיבה של דפי נחיתה וסדרות מיילים שאת שולחת לקהילה שלך
 • כתיבת תכנים ותוכניות לימוד להרצאות, סדנאות וקורסים
 • יצירת תכנים ולוחות פעילות לאירועים, פסטיבלים וימי עיון
 • עריכת תכנים וליינאפים לתוכניות רדיו וטלוויזיה
 • אתר משלך - אפיון, עיצוב, בנייה, כתיבה ועריכת תוכן
   
או כל תוכן אחר שמבקש לצאת לאור דרכך... כל הזכויות שמורות לך :-)