מחירון בניית אתרים, ושירותי עיצוב, תוכן וקידום

כאשר בעל עסק מחליט לבנות אתר עליו להחליט גם כמה משאבים הוא רוצה להשקיע בהקמתו, תוך כדי התאמת הדברים החשובים לו בתהליך הקמת האתר לתקציב העומד לרשותו.

אנו מספקים שירותי בניית אתרים במבנה מודולרי, המאפשר לכל אחד לבנות אתר בטווח מחירים גמיש, המשתנה לפי מאפייני האתר שבעל האתר בחר בהתאם לצורך ולסדרי העדיפויות.

אז מהו סדר הגודל של ההוצאות הצפויות למי שרוצה לבנות אתר?

1. דמי מנוי לפלטפורמה עליה מוקם האתר:

ההוצאה הבסיסית בהקמת אתר אצלנו היא העלות השנתית של דמי השימוש ב מערכת בניית האתרים איתה אנו עובדים. עלות זו כוללת את כל מאפייני המערכת, את דמי האחסון השנתיים, ותמיכה טכנית שוטפת..

להלן טבלה המפרטת את מחירון הקמת האתרים - על פי גודל האתר (כמות הדפים ונפח האחסון) ועל פי תקופת הזמן המועדפת:
 
גודל האתר משך התקופה מחיר (ללא מע"מ)
עד 5 עמודים שנה 492 ש"ח
  שנתיים 744 ש"ח
עד 25 עמודים שנה 744 ש"ח
  שנתיים 1248 ש"ח
עד 500 עמודים שנה 1080 ש"ח
  שנתיים 1824 ש"ח

במידה שתרצו הקמת אתר על פלטפורמה חינמית, ואתם מוכנים להתפשר על מאפיינים שונים על מנת לחסוך בהוצאות - המערכות המומלצות הן בלוגר או ויקס, בהתאם לצורך הספציפי של כל עסק.
 
 
2. רכישת דומיין:

מי שכבר יש לו אתר עם דומיין משלו ומעוניין בבניית אתר חדש או שדרוג, אינו צריך לקנות דומיין מאחר שאנו מעבירים את הדומיין שברשותו לאתר החדש ללא עלות נוספת.

למי שבונה אתר לראשונה ואין ברשותו כתובת משלו, מחירי הדומיין הוא:
  • דומיין עם סיומת בינלאומית (למשלcom, net, biz   וכדומה) - חינם - מחיר הדומיין כלול במחיר דמי האחסון והשימוש במערכת.
     
  • דומיין עם סיומת ישראלית (למשלco.il, org.il  וכדומה)  -
    98 ש"ח לשנה (המחיר כולל מע"מ)

3. בניית האתר בפועל

מערכת בניית האתרים איתה אנו עובדים היא פשוטה וקלה לתפעול ללא ידע טכני מוקדם, ועם קצת מוטיבציה והשקעה כל אחד יכול לבנות עליה אתר בעצמו.

עם זאת, להרבה אנשים אין את הזמן, הסבלנות או הרצון להתעסק עצמאית בבניית האתר, והם מעדיפים לתת לאנשי מקצוע להקים אותו עבורם. ישנם גם לקוחות שרוצים בנייה מקצועית של התשתית הבסיסית והתבנית המעוצבת של האתר, אך את הטמעת התכנים עושים בעצמם.

לכולם יש לנו פתרונות והצעות מתאימות, כאשר מחיר השירות זה משתנה מאוד בהתאם לגודל ולמורכבות של הפרוייקט, החל מ- 800 ועד 5000 ש"ח.


4. עיצוב גרפי

בדרך כלל מי שמקים אתר יודע שכדאי לו להשקיע בעיצוב, ולו הבסיסי ביותר, בכדי שהאתר ייראה מכובד ומזמין. שירותי עיצוב גרפי יכולים להיות בהיקפים משתנים, על פי הצורך והרצון של הלקוח.

ההשקעה המינימלית היא בדרך כלל בעיצוב כותרת עליונה לאתר ("סטריפ" בלשון מקצועית), והעלות מתחילה בכמה מאות שקלים - תלוי באלמנטים הגרפיים הנדרשים לסטריפ (תמונה מוכנה, תמונה הדורשת עיבוד, איור מקורי, עיצוב לוגו, שילוב אנימציית פלאש, וכו'').

ניתן ורצוי להוסיף לסטריפ עיצוב לשאר השטחים באתר - הרקעים, התפריטים וכו''. כמו כן ניתן להוסיף עיצוב באנרים, אלבומי תמונות ועוד.
המחיר לעיצוב גרפי מלא נע סביב 2000 ש"ח, תלוי בהיקף השירות.


5. יצירת תוכן - אפיון, כתיבה ועריכה

תוכן הוא מרכיב מרכזי באתר אינטרנט. עליו להיות מעניין, שימושי ומושך בכדי לגרום לגולשים להשאר באתר ולחזור אליו, וכמו כן איכותו ואופן הבנייה שלו משפיעים על קידום האתר במנועי החיפוש.

אנו מספקים שירותי תוכן מקיפים מתוכם יכול הלקוח לבחור את האלמנטים להם הוא זקוק. ישנם אנשים שצריכים ליווי צמוד, הדרכה לכתיבת התוכן בעצמם, או כתיבה שיווקית מלאה המתבצעת על ידינו והמלווה בתהליך מיתוג והמבוססת על חקירת עומק שאנו עורכים בנושא בו עוסק האתר.

אחרים באים עם תוכן מוכן וזקוקים להכוונה מינימלית של חלוקת ופיזור התוכן באתר, וכמו כן של עריכה לשונית והגהה.

המחירים נעים סביב ה- 1800 ש"ח לפרוייקט כולל של עריכת תוכן באתר, תלוי בהיקף העבודה.


6. קידום אתרים

קידום אתרים מורכב ממגוון פעולות שניתן לעשות משדרוג מבנה האתר ועד הפצתו במקומות שונים ברשת.

גם כאן טווח המחירים הוא גמיש בהתאם להיקף העבודה הנדרש, התלוי בגורמים שונים כגון - האם מדובר בקידום של אתר חדש או קיים? על איזו מערכת בנוי האתר אותו אנו מקדמים? האם נעשו פעולות קידום כלשהן בעבר?

המחירים נעים סביב ה- 1500 ש"ח לפרויקט קידום ראשוני של האתר.

לקבלת הצעת מחיר אישית
המבוססת על השירותים להם אתם זקוקים -
התקשרו אלינו לטלפונים: 054-5960456 או 054-4260456
או כתבו לנו באמצעות טופס יצירת הקשר באתר