פידבקים והמלצות על ייעוצים אישיים


ישבתי עם תמר בבית קפה, על אמצע הדרך בין שתינו. כשהתחלנו היה בית הקפה ריק, וכשהרמתי את הראש בסוף הפגישה גיליתי המוני אנשים מסביבי... איפה הייתי? מרוכזת. בשעות האלה קיבלתי כל כך הרבה כיוונים ואינפורמציה לגבי אפשרויות השיווק של העסק שלי, שרק רציתי לגמוע עוד. זה שיווק מהסוג שאני מתחברת אליו - נעים, מכוון לטובת הלקוחות, מעניק. אסרטיבי, אבל לא תוקפני ומנדנד. נשי. עבודת הרקע שתמר עשתה לפני הפגישה עזרה לנו להיות ממוקדות. יצאתי עם שיעורי בית ברורים, אפשריים. צעד ענק לתוכנית השיווק של העסק שלי, והכל בשיח נעים וכיפי ובגובה העיניים. גם זריקת מוטיבציה אמיתית. ממליצה בחום.

לימור בריף, Rose Pads הגיינה נשית רב-פעמית


נפגשתי עם תמר בארבע עיניים והיא הגיעה אחרי שיעורי בית יסודיים בכל מה שקשור אליי, לעסק שלי ולתחום שלי בכלל. יצאתי עם המון משימות ותחושה שאני יודעת איך לקדם את העסק בעצמי, והכי חשוב - בהירות ומיקוד בקשר לחזון העסקי שלי ולשאיפות שלי. המון המון תודה, ומבחינתי - הדרך רק מתחילה!

ענת גיגר-שבתאי, תיאטרון פשוט תיאטרון בובות ושעות סיפוררוצה לשתף אתכן בפגישה המדהימה שהייתה לי עם תמר ענבר... אני אתחיל מהסוף: כשתמר הלכה, הרגשתי התרגשות אמיתית, כמו אחרי טיפול טוב, שאחריו אתה נשאר מלא תובנות, ושמחה ותשוקה להמשך, והרגשה כאילו מישהו הבין אותך לעומק ועיבד איתך את הדברים בצורה כזו, שרק צריך פשוט להמשיך לעבוד איתן ולעשות כי הכל כל כך הרבה יותר ברור ומלוטש. תמר שאלה וביררה והציעה וחקרה, והתובנות שלה היו מדהימות. היה לי כל כך נעים איתך ועם מירי המדהימה, שגרמה לי לי להיות כל כך נינוחה, שעובדת על עיצוב האתר שלי ועל הלוגו במרץ, חושבת, יוצרת, ובנדיבותה הרבה הסכימה להיות כאן איתנו (ועם הקטנים של שתינו, ועם בייביסיטר) כדי שהכל יילך בקלות. תודה רבה לשתיכן!

קרין טיומקין, הומאופתיה לאמהות ותינוקותעכשיו אני חוזרת מפגישת עבודה מצויינת עם תמר המדהימה, שנתנה לי מלא רעיונות וטיפים, ובעיקר מסגרת עבודה שלמה ומגובשת לשיווק - ליישם בה את כל המשימות הקטנות שהיא אספה עבורי. הכי חשוב, שכל הפעולות האלה מדברות אלי ושאני שלמה עם העשייה הזאת שהיא הציעה לי. שום דבר שם לא מרגיש לי מאולץ או לא אני. פשוט כיף לעבוד איתך תמר! תודה!

זוהר ברנד, אימון תעסוקתי ולימודי ימימההיה לי בוקר נפלא עם תמר ענבר! קודם כל היא מקסימה!!! והיא מקצועית והיא עשתה לי קסמים. הכל היה וישנו בי - היא סידרה את זה וישרה את זה ומיקדה את זה וכתבה את זה. היא לימדה אותי המון דברים חדשים ואפילו יש לי שיעורי בית שמרגש אותי לבצע.

שרון איתן, שחקנית, כותבת ומנהלת שלובותנפגשתי עם תמר כדי לעשות קצת סדר באתר שלי, היו לי מלא שאלות ואפילו התכוננתי מראש, אבל ההפתעה הכי גדולה שחיכתה לי היא שתמר הגיעה לפגישה יותר מוכנה ממני - היא הכירה את האתר שלי על כל צדדיו, והביאה איתה רשימת שיפורים והמלצות. ביקשתי שזה יהיה מעין שיעור שאני רואה איך מבצעים את השינויים כדי שאדע אח"כ לעשות דברים לבד. תמר בורכה בסבלנות אין קץ, הסבירה כל שלב, שינתה חלק מהעיצוב שהיה בעייתי, אח"כ עברה איתי על מילות המפתח החשובות, ועל סדר הדפים. כמובן שהשאירה לי רשימה של צעדים שאני צריכה להמשיך ולעשות באתר. בשעתיים ממוקדות קיבלתי המון!!! יש לי עוד הרבה עבודה, אבל כבר האתר שלי נראה הרבה יותר טוב. אין ספק שתמר מקצועית ועם מחשבה מעמיקה על קהל היעד, קוראת את מי שנכנס לאתר, ודואגת שהוא יהיה הגיוני ונוח לגלישה. בנוסף, ענתה לשאלות נוספות שהיו לי, גם לאחר כמה ימים, והכל בנדיבות וסבלנות, לא מובן מאליו בכלל. תודה רבה תמר, קיבלתי תמורה יותר ממלאה. בטוחה שנמשיך לעבוד ביחד.

נורית אלבוחר, סטייליסטית אישית ועסקיתתמר ענבר המדהימה אשת חיל מי ימצא! זו לא עוד יועצת שיווקית, מדובר פה במישהי שכל אחת מכן תרצה לעסק שלה. האכפתיות והנתינה, העצות המעולות והמקצועיות, האבחון בכפות הרגליים וההבנה שלה אותי את מה אני רוצה ואיך אני רוצה... אין עליה!!! הרבה יותר מיועצת שיווקית... היא עזרה לי עם כתיבת התוכן עד לרמת הניסוחים לאחד הפרוייקטים שלי. היא עבדה איתי על אפיון האתר החדש שלי ועל כל מה שצריך להיות בו, כולל הקידום שלו בגוגל, ומיקדה אותי מאוד. היא הצילה אותי מטעויות רבות שכמעט עשיתי, וגם עם כאלו שכבר נעשו היא עזרה לי לתקן... ולפני כל זה היא בנאדם מדהים ומיוחד.

לירן יקוטי, מאמנת רוחנית ומתקשרת בשיטת הפילינג הרוחני
תמר, תודה על פגישת שיווק מעלפת אתמול, את פשוט מדהימה, תותחית על ואין עוד אחת כמוך בעולם כולו!!! העצות החכמות שלך, החשיבה שלך מחוץ לקופסה ולתבניות השיווקיות הצפויות כל כך, הפתיחות וההסתכלות הרוחנית יותר על העסק שלי, הרגישות שלך להבין אותי ולפעמים גם לנער אותי ולהגיד לי את האמת בפרצוף!!! הלוואי ויכולתי לשלם לך משכורת מלאה ולסדר לך פינה יפה אצלי בסטודיו , ככה מול הנוף והאוויר, הייתי מוכנה להגיש לך כל בוקר צ'אי מסאלה ועוגיות בריאות ורק שתעשי את עבודת השיווק בשבילי!!! (מותר לחלום, נכון?) אוהבת מליון, חולה עליך! תודה ענקית... כן, ועכשיו נשארתי עם טונות של משימות ומלא עבודה שהשארת לי!

אמנם פגישתנו הסתיימה אבל האנרגיות הטובות שלך עדיין מהדהדות בקירות הסטודיו. והחיוך המקסים שלך נשאר בזיכרוני, הנתינה האינסופית שלך שבאה מעומק הלב, האיכפתיות, המקצועיות והיסודיות. לא סתם שמך הולך לפנייך, את דוגמא ומופת לנתינת שרות, מקצועיות ואנושיות. כל העצות שלך היו נכונות וחכמות. מרגישה שדברים סופסוף נכנסו למסלול. הרעיונות שהצעת הניבו מכירות של מוצרים, פתאום הסטודיו מתמלא נשים שבאות לקנות מתנות, והסדנאות מלאות בנשים מקסימות. מלא פידבקים חיוביים על הניוזלטרים. פשוט כיף גדול. אין כמוך בעולם. מעריצה שלך לתמיד. מי שתתלבט לגבייך שלחי אותה אלי. תודה ענקית!

מיכל פיירמן, השראה, וינטג', חלומות

 

אני שמחה לשתף בחוויה האישית שהייתה לי עם תמר אותה פגשתי לייעוץ מרוכז בנוגע לאתר שלי. פניתי לתמר בתקופה בא עלו בי הרבה שאלות לגבי איך לשדרג ולהתקדם עם נושא שיווק הקליניקה באינטרנט ובאתר בפרט. מכיוון שהעסק שלי הוא קצת כמו הילד שלי וחשוב לי מאוד שישקף אותי ואת רוחי, הרגשתי בנוח לפנות לתמר אותה חוויתי כמי שמבינה אותי ומדברת בשפה שלי, שפה רכה ונשית, ובו זמנית מישהי עניינית ומקצועית שממש מבינה עניין ויודעת מה היא אומרת ועושה. שמחתי לגלות שגם הפעם האינטואיציות שלי לא איכזבו. אחרי שבדקה איתי לעומק בכמה שיחות מקדימות מה בדיוק הליווי שלו אני זקוקה, נפגשתי עם תמר למפגש איכותי ומרוכז. לא היה ספק שהיא הגיעה לפגישה ממוקדת ומוכנה אחרי שחרשה ולמדה את האתר (רב העמודים שלי) מבפנים ומבחוץ. בפגישה עסקנו בכמה נושאים: עריכת תוכן, כתיבה שיווקית, קידום האתר, עיצוב ואסתטיקה, סידור וזרימה, איפיון ואיזון בין הצגת החומרים השונים. בכל הנושאים הביעה תמר את דעתה המקצועית והציעה פתרונות יעילים ומעשיים לשינוי ושדרוג.

לא האמנתי שאפשר להספיק כל כך הרבה בפגישה אחת ובכל זאת, עם הרבה סבלנות ודיוק הצלחנו לגעת ולספק תכנית פעולה מפורטת להמשך הדרך. למרות שאני מהסוג שעושה בעצמו, היה לתמר חשוב להבהיר שהיא כאן עבורי בכל שאלה ועניין בהמשך הדרך. הנקודה שהייתה הכי מהותית וטובה היא שהרגשתי בנוח עם תמר, כמו אמא טובה, הרגשתי שהיא מאוד מכבדת אותי, את דעתי ורצונותיי, שהיא מאוד קשובה ומדויקת ושיש לה הרבה מה לתת ולהדריך בגישה מאוד נעימה ובגובה העיניים. את תכנית הפעולה שהגינו טרם סיימתי לממש, אבל כבר היום אני הרבה יותר שלמה עם האתר ואיך שהוא משקף אותי, וגם נוכחת לגלות שבזכות כמה שינויים הוא מייצר תנועה יותר גדולה ויש ממנו יותר פניות. תמר יקירה, המון תודה על הייעוץ והמיקוד הנפלא שחסך לי הרבה כאב ראש ושעות עבודה, על ההקשבה, העזרה והנכונות, את נפלאה ואני מאחלת לך שרבים ימשיכו להנות מפרות עבודתך.

אפרת דבוש נאור, בריאה - פסיכותרפיה גופנית, טיפול בטראומה ורפואה סינית לנשיםהתקשרתי אל תמר והיא הקסימה אותי כבר בטלפון (השימוש במילה "הוליסטי" בכל מה שקשור למחשבים כבר המיס אותי...), מסתבר שהיא היתה גם מטפלת פעם. היא הגיעה אלי אתמול ועשתה לי סדר בבלאגן. מקצוענית, מסודרת עם תוכנית עבודה כתובה ומוכנה מראש. כתבה ותיעדה עבורי כל דבר חשוב, ועזרה לי גם בקטנות הטכניות המעצבנות שהיו לוקחות לי שעות לבד. היא כל כך התלהבה לעזור וכל כך השקיעה, שהיא נשארה הרבה הרבה יותר מהזמן שהיא תיכננה. תודה רבה תמר על הסדר באתר שעזרת לי לעשות, ועל המיקוד בראש שעזר לי להתכוונן לקהל היעד הספיציפי שלי. חוצמזה שבאמת היה כיף!

שרית בכר, מטפלת הוליסטיתאתמול נפגשתי עם תמר ענבר, ואני מרגישה צורך לשתף אתכן שיש כאן בקבוצה אישה מדהימה, נעימה ומקצועית, בעלת ידע נרחב שחובה לכל אחת להכיר בכל מה שקשור בעריכת תוכן, שיווק, עיצוב אתר ועוד... הרשים אותי במיוחד שהגיעה לפגישה עם מסמך מסודר של "תוכנית עבודה", עם רעיונות ליצירת תוכן, המלצות וטיפים כיצד לסדר את האתר, כיצד לעבוד עם הפייסבוק ועוד... תמר היקרה תודה! היה לי לעונג להכירך!

שוש אלבז, מרכז פשוש בית להורים וילדים


 
תמר היקרה, היה לי העונג להכיר אותך, נתת לי ביטחון בכתיבה שלי, הנועם והיכולת שלך לראות בצורה ברורה את העיקר והטפל עזרו לי מאוד. יש לך את הידע והגישה הנכונה עבורי. שוב תודה, בטוחה שנשתמע!

שרי טל, עיסוי וטיפול במגע


תמר היקרה, אני משתפת אותך בחוויה הפנימית שלי - אחרי שאת נוגעת בטקסט... יש לי יותר אוויר לנשום. הטקסט מאורגן, מסודר, כל מילה במקומה. נוצר flow שנותן לי שקט פנימי.

יעל מור, לחיות חיי מודעות


פידבקים והמלצות על קורסים, הרצאות וסדנאות


תמר העבירה השנה סדנה בת ארבעה מפגשים לבעלות עסקים קטנים באזור השפלה, במסגרת פעילות של עמותת "סביבה תומכת" לקידום נשים בעסקים. הסדנה היתה מעניינת, מלמדת ומעשית. תמר הנחתה באופן בהיר ובגובה העיניים ונתנה טיפים, כלים וליווי למשתתפות, שאפשרו להן לצאת לפעולה מיידית. אני אוהבת במיוחד את הגישה של תמר, השונה מזו של יועצי שיווק ואנשי אינטרנט אחרים, בה שיווק הוא דבר רגוע ש "עושים באהבה או שלא עושים בכלל"... אני ממליצה על הסדנה מקרב לב.

במהלך החודש נהננו מסדנא משובחת של תמר ענבר בנושא שיווק באינטרנט. הצטופפנו בביתה של יפצ'וק, לארבע פגישות, ולמדנו - למה האינטרנט הוא דבר כל כך נשי ומהם כל ערוצי השיווק שיש בו לעסק הזעיר. הבנו שלא כל ערוץ שיווקי בהכרח מתאים לעסק שלי או למי שאני ושחשוב להרגיש בנוח במקום שאני משווקת את עצמי. ראינו את האתרים הקיימים של חלק מחברות הקבוצה, וחקרנו את הנקודות החזקות והחלשות בכל אחד מהם. בסוף, תמר לימדה אותנו כל מיני מושגים שקשורים בקידום אתרים וגילינו שאפשרי לעשות את הקידום לבד. הסדנא היתה מאוד נינוחה ומעשירה וכל 15 המשתתפות יצאו בתחושה שהן מוכנות לפעולה.

חגית נול, עמותת סביבה תומכתתמר יקרה, הרצאתך היתה מרתקת! עבור רבות מאיתנו לא רק שהמחשב והאינטרנט הם לא בסל הכלים האוטומטיים, העבודה עמם מלווה גם בחשש, בדאגה ובעיקר בחוסר הבנה. הרצאתך חוללה שינוי ופגשה כל אחת מהנשים במקום בו היא נמצאת - עבור הנשים הנמנעות מהשימוש באינטרנט ההרצאה נתנת ידע חשוב וסייעה להפיג את החששות ולהבין את היתרונות. עבור הנשים המשתמשות באינטרנט ההרצאה נתנה כלים חשובים, מיקוד והבנה טובה יותר של האפשרויות. עבור הנשים המתלבטות ההרצאה קירבה את הכלי האינטרנטיוהפכה אותו לאפשרי ומובן. עבור כולנו הערב היה מעמיק, מעניין ומחבר.

רקפת עצמון, פורום נשים בעסקים, המועצה האיזורית ברנרתמר יקרה, מודה לך כפליים על שתי הרצאות מרתקות - ראשית, בכנס "מי הזיז את הסטטוס שלי - שיח פמיניסטי במדיה החברתית" שהתקיים באוניברסיטת בר-אילן, ושנית, בסדנת פועלות ברשת 3 "מעלות סטטוס - יוצאות אל העולם" שהתקיימה במכללת ג'ון ברייס בתל-אביב. אשמח לשתף פעולה ולהזמין אותך כמרצה אורחת במפגשים נוספים בעתיד. אני רואה חשיבות גדולה לקידומן של נשים במדיה דיגיטלית ושמחה למצוא שיש נשים נוספות העוסקות במלאכה חשובה זאת.

שלומית ליר, יו"ר פועלות ברשתתמר שלום, נכון שלא נהוג לאמר שבחו של אדם בפניו, אך אני חייבת להודות על הרצינות, ההשקעה, אופן החזקת הכיתה, ניהול השיעור, הצמדות לחומר שאמור להלמד במהלך היום, הכבוד וההתייחסות לתלמידים. יישר כוח.

שולי רום, מרכז פנאי ותרבות 50+ הרצליההיום השתתפתי בסדנת גוגל לקידום עצמי, סדנה שהערך שלה עצום לבעלות עסקים קטנים ובינוניים בהנחייתה של תמר ענבר. תמר רהוטה, עדכנית, ענתה לכל שאלה בסבלנות ורצינות ועמדה בזמנים בצורה מופתית, הסדנא מתומצתת לדברים החשובים באמת, כמובן שמכל נושא אפשר לגלוש לסדנא נוספת שלמה אבל עם זאת יצאנו עם הרבה תובנות! היה לי מרענן וכיף להיפגש שוב עם בעלות עסקים שמעוניינות לקדם את עצמן וללמוד (למי שלא יודעת אני לפני חודשיים וחצי ילדתי, כך שרוב הזמן אני עם הנקות והחלפות). שלא תטעו! יש לנו עוד הרבה שיעורי בית לעשות, תמר תשלח לנו מייל עם כל נושאי הסדנה היום, אבל כשהדרך ברורה השאר ממש קלי קלות, תודה מקרב לב!!!

יפעת הדר, מיתוג ועיצוב גרפימצטרפת לכל המחמאות על הסדנה היום ורוצה להוסיף, הופתעתי בעיקר מהיחס האישי, שממש לא נפוץ במחוזותינו. הייתי בשוק ש "גיגלת" כל אחת מאיתנו ונתת טיפים לקידום ולשיפור. זה לא מובן מאליו ומגיע לך לייק ענקי על כך!

לירון שמעוני, דיאטנית קלינית


 

תמר היקרה, מאוד הערכתי את הקורס שלך, זה לא כל יום שפוגשים אישה רהוטה כמוך, ואני תמיד מעריכה חוכמה! השילוב המנצח לטעמי שאת ניחנת בו של רוח ומעשיות ממש דיבר אלי. למדתי המון וכעת הגיע הזמן ליישם...

אתי גודינגר, כפרי - עיצוב ותפירת בגדים הגיוניים
רוצה להמליץ על הסדנה של תמר ענבר - כל מי שרצתה ללמוד בצורה יעילה על גוגל, קידום האתר שלכם בגוגל וכתיבה שיווקית, זו הסדנה בשבילכן. אני מדברת מנסיון, ההיכרות עם תמר והעבודה איתה שינו לי את כל תפיסת העולם האינטרנטית, והקפיצו אותי תוך שנה מבחינת שיווק במאות אחוזים.

דינה דיאמנט, מטפלת בשיטת אייפק

 
לקוחות ממליצות

אחרי שנים של עיסוק בייעוץ שיווקי, הנחית סדנאות, כתיבה ובניית אתרים, נאספו אצלי לא מעט פידבקים ומכתבי תודה מלקוחות מרוצות, וזה כיף! ריכזתי חלק מהם כאן כדי שתוכלו לקרוא ולהתרשם:
  • פידבקים שכתבו לי על ייעוצים אישיים
  • המלצות על קורסים, הרצאות וסדנאות
  • לקוחות מספרות על תהליכי בניית אתרים