תולדות - הוצאה לאור
 

תולדות היא הוצאת ספרים שמתמקדת בספרים ביוגרפיים, ספרי שירה, ספרים בתחום ההריון והלידה, האימהות והנשיות, ההתפתחות האישית, ועוד. השם "תולדות" הוא רב משמעי - תולדה היא מילה נרדפת לפרי שהתהווה, לתוצאה של תהליך, או להשפעה שמהדהדת. כמו כן תולדות הן סיפור דברי הימים, המקרים וההתרחשויות שנולדו זה מזה, והשתלשלו בזה אחר זה.

את הוצאה תולדות ייסדתי לאחר שהוצאתי לאור את ספר השירה שלי שערי לידה באופן עצמאי, ובדרך למדתי לעומק את נושא הפקת הספרים על כל רבדיו - עריכת תוכן, עריכה ספרותית, עריכת לשון, ניקוד והגהה, עיצוב ועימוד, הפקת דפוס, הצעות מחיר, זכויות יוצרים, פלטפורמות ודרכים להפקת הספר, לשיווקו, ועוד.


מטרתה של הוצאת תולדות היא לסייע לנשים שרוצות להוציא לאור ספר, כך שיצליחו למצוא את עצמן בעולם מלא מידע ופרטים, לקבל החלטות נכונות, ולהגשים את החלום בדרך התפורה למידותיהן - לשאיפות, ליכולות ולתקציב שלהן.
תהליך ההוצאה של ספר לאור הוא תהליך מורכב ומרגש כאחד. יש בו שלבים רבים שצריך להכיר, וזמן שלוקח לתובנות להתעכל וליישומים להבשיל. תחת המטרייה של הוצאת תולדות אני מציעה מגוון של שירותים, לבחירתך:
  • ייעוץ אישי לגבי הרעיון, ההיתכנות וההפקה בפועל של הספר עליו את חושבת.
  • ליווי כתיבה - לסייע לך להוציא מעצמך את מיטב הרעיונות, לעשות איתך סדר, ולתת לך בטחון ביכולות הכתיבה והביטוי שלך.
  • עריכת תוכן מקצועית - לספרי עיון בלבד.
  • ייעוץ שיווקי - ממוקד לספר שלך, ולסל השירותים והמוצרים האפשרי לך סביבו.
  • הפניה לנשות מקצוע מומלצות בתחומי הספרות והשירה, העיצוב והאיור, הדפוס והדיגיטל, ועוד - ועבודה בשיתוף פעולה איתן, כך שתהיה לך רשת בטחון, מעטפת מלאה ומקום להתייעץ ולהיעזר בכל שלב בהרפתקה המופלאה הזו של הוצאת ספר משלך לאור.