שירות ייחודי לעצמאיות - אבחון שיווקי

איך את הולכת את הדרך העסקית והשיווקית שלך?
האם את רואה קשר בין ההתנהלות שלך בשיווק העסק לעוד מקומות בחייך? האם את מחוברת לייעוד האישי והמקצועי שלך? האם את יודעת לאן חשוב לך להגיע עם העסק, וכיצד לעשות זאת בפועל?

אם הנושאים האלה חשובים לך - האבחון השיווקי נוצר עבורך! מפגש הכוונה אישי ומיוחד במינו, שיחבר אותך לחוזקות הטבעיות שלך ולמקום הנכון לך בשיווק העסק, בעזרת שילוב כלים ייחודי ועוצמתי:
 1. אבחון אישיות הוליסטי בכפות הרגליים - המעניק תובנות עמוקות שיכולות לשרת אותך בעסק.
 2. ייעוץ שיווקי מעשי הנוגע ברבדים שונים - קונספט ומיקוד,
  ערוצי פעולה שונים, מה ואיך לעשות, למי לפנות וכו'...

למי מתאים האבחון השיווקי?
מהלך האבחון - מה בעצם קורה שם?
מה אני מביאה לאבחון - ידע ונסיון
המלצות חמות
כמה זה עולה: מחיר רגיל ומחיר השקה מיוחד
איפה ומתי?
לפרטים והרשמה

למי מתאים האבחון השיווקי?


האבחון מתאים לכל אישה שהיא בעלת עסק עצמאי, בכל שלב - משלב החלום, ההתלבטות או ההקמה, ועד השלב בו את בעלת עסק פעיל וותיק. הוא יכול לתרום ולקדם כל עצמאית המרגישה שהגיע הזמן שלה להניע את השלב הבא בעסק, למשל:
 • להתחבר לייעוד האישי ולחזון העסקי
 • למצוא מיקוד ודיוק מחודש בעשייה
 • להתמודד עם קושי בשיווק
 • לבחון את אפשרויות הגדילה של העסק
 • ליצור איזון בין העסק לבית ולמשפחה
ועוד...

האבחון השיווקי מתאים לך אם את מרגישה מבולבלת לגבי התנועה קדימה בעסק שלך... אם כבר שמעת המון עצות טובות אבל לא מצאת את עצמך בתוך כל השפע, אם את מבינה שהמרכיב שחסר לך כדי להתקדם ולהפוך את השיווק לנגיש, אפקטיבי ומהנה עבורך הוא גם ידע מקצועי, גם רעיונות יצירתיים וגם הקשבה יותר עמוקה פנימה - האבחון יכול לחדש לך, ולעזור לך להתחבר לכל העניין ממקום אחר...

במפגש חד פעמי אני מזמינה אותך ללמוד לעומק על עצמך ועל הדרך שלך בחיים - בצורה מפתיעה ולא שגרתית, ולחבר את התובנות האישיות שיעלו בו אל הדרך השיווקית והעסקית שלך. במפגש נתבונן על מצבים אישיים ועסקיים ועל ההתייחסות שלך לעצמך בתוכם, נבין מהם הכישורים והיכולות הטבעיות שלך אל מול הדפוסים המעכבים המנהלים אותך, נשיג בהירות בנוגע למטרות הרצויות לך, ונפתח יחד את הדרך לעבודה פנימית ויישומית שתיקח אותך קדימה. בהתאם למי שאת נזהה מהם ערוצי השיווק בהם כדאי לך לפעול ובאיזה אופן, על מנת להרגיש שאת מחוברת למלאכת השיווק, ומסוגלת להתמיד בה ולראות את הפירות שלה.

חזרה למעלה


מהלך האבחון - מה בעצם קורה שם?

באבחון השיווקי אנו מקיימות שיחה תוך כדי התבוננות בכפות הרגליים שלך. בהסתכלות על כפות הרגליים (אל דאגה - הקליניקה מאובזרת בציוד מתאים ונוח לשם כך, מיטת טיפולים וכסא אבחון מיוחד) אני מקבלת מידע על הצורה בה את "הולכת את חייך":

 • על איכויות וכישורים שאת חזקה בהם, וכאלה שבהם יש לך קושי.
 • על אופן החשיבה, הלמידה והתפיסה המיוחדים לך.
 • על צורת ההתמודדות שלך עם אתגרים, מערכות יחסים ועוד.
 • על תגובות רגשיות שלך למצבים שונים.
 • על סגנון ההתנהלות שלך עם זמן, כסף, מסגרת ועוד.


אני מספרת לך מה אני רואה בכפות הרגליים, ואיך זה קשור בעיני לעסק שלך ולאיך שאת משווקת - נותנת לך רעיונות וכיווני מחשבה על הדרך שמתאימה לך ויכולה לעבוד עבורך בצורה מיטבית, מקשיבה לסיפור שלך, לתחושותייך ומחשבותייך, ועל כל זה אני מוסיפה גם התייחסות מקצועית לגורמים חיצוניים כגון:

 • ערוצי השיווק הקיימים והזמינים לך מבחינת כישורים, זמן ותקציב.
 • מצב השוק – היצע וביקוש בתחומים שונים, הבידול שלך, ועוד.
 • שיתופי פעולה עסקיים – האם מתאימים לך ובאיזו צורה.
 • קבלת החלטות בנוגע למוצרים שונים, בחינת הרווחיות שלהם, וכו'
בסיום הפגישה אני מסכמת עבורך את הדברים שעלו, ומנגישה לך את המסקנות העיקריות יחד עם תוכנית פעולה.

חזרה למעלה

מה אני מביאה איתי לאבחון השיווקי?
 1. ידע ונסיון מקצועי של הרבה שנים - בתחומים וברבדים שונים ומשלימים, מאבחון הוליסטי וליווי תהליכים אישיים (תחום בו עסקתי כמדריכה בשיטת גרינברג, ואף התמחיתי בתחום האבחון המקצועי), ועד ידע תיאורטי ומעשי בהיבטים השונים של שיווק וניהול העסק (מעבודתי כיועצת שיווקית).
   
 2. שפע של תובנות שצברתי מנסיוני האישי והעסקי - כעצמאית מזה 15 שנה, ומנהלת של מספר עסקים מסוגים ותחומים שונים (למשל קליניקה לרפואה משלימה, עסק של הנחיית מעגלים, פסטיבל נשים, עסק של בניית אתרים ועוד - כבעלים, שותפה ומעסיקה)... הדרך והשלבים השונים שעברתי מאפשרים לי להבין את העולם שלך, לראות את הפוטנציאל שלך ואת מה שאת צריכה, ולתת לך את הכלים המתאימים לפעולה.
   
 3. שילוב של הקשבה עמוקה והנעה קדימה - הכלה מלאה של מי שאת ושל המקום בו את נמצאת, יחד עם יכולת להזכיר לך ולעורר בך את העוצמה שקיימת בתוכך כדי שתוכלי לנוע ולהתפתח.
חזרה למעלה


יש המלצות?
מוזמנת לקרוא המלצות חמות על ייעוץ שיווקי אישי איתי. אמנם האבחון השיווקי הינו שירות חדש, אבל תוכלי להתרשם ממה שאני נותנת ללקוחות גם ע"י קריאת ההמלצות הנ"ל :-)

חזרה למעלה


איך זה קורה וכמה זה עולה?

אני מציעה לך כמה אפשרויות, כך שתוכלי לבחור בהתאם למקום בו את נמצאת ולצורך האישי שלך:
 1. אבחון בסיסי - מפגש של שעה ורבע, הכולל אבחון דרך כפות הרגליים ושיחה מלאת תובנות מעשיות. האבחון ייתן לך כיוון, בהירות וכמה נקודות חשובות לפעולה מיידית.
  המחיר הוא 420 ש"ח.
   
 2. אבחון מורחב - מפגש של שעתיים וחצי, שכולל גם תוכנית עבודה שיווקית מעשית ומפורטת עבורך, התפורה למידותייך - אותה אשלח לך כסיכום כתוב של הפגישה.
  המחיר הוא 720 ש"ח.
   
 3. תהליך אישי - ניתן להמשיך את האבחון אל תוך תהליך צמיחה אישי שנוגע בעומק ומלווה אותך להתקדמות והצלחה, בעזרת כלים של עבודת גוף, נפש ותודעה.
  מחיר פגישת ליווי בודדת של שעה ורבע: 320 ש"ח.
  מחיר סדרה של 5 פגישות ליווי: 1250 ש"ח.

אם את מתלבטת בין אבחון בסיסי למורחב - הנה עוד מידע שיסייע לך להחליט:

האבחון הבסיסי:

נותן לך:
את השירות היותר "גולמי" או "נקי" של אבחון בכפות הרגליים - התבוננות על מה שהרגליים מספרות, והבנה של ההשלכות על היבטים שונים בניהול ושיווק העסק.

בסופו את יוצאת עם: תובנות עמוקות על עצמך, ועם כמה הצעות אופרטיביות לגבי מה שכדאי לך לעשות כרגע בעסק (למשל: לפתח ערוץ שיווקי מסוים שמתאים לך במיוחד, לשים לב לדפוס מסוים שמנהל אותך וליצור שם תנועה מסויימת, לקבל החלטות בנושאים שאת מתלבטת בהם וכדומה).

האבחון הזה מתאים לך אם: את עצמאית שכבר למדה דבר או שניים על שיווק אבל צריכה את התבוננות העומק שמעבר, למי שכבר הייתה אצלי בייעוץ שיווקי ורוצה עוד היבט חדש, או למי שרוצה לקבל את השירות היותר זול מבין השניים


האבחון המורחב:

נותן לך:
עוד צעד אחד קדימה בהיבט המעשי של הדברים -
הוא בעצם משלב בצורה יותר נרחבת את האבחון בכפות הרגליים והתובנות שיוצאות ממנו, יחד עם הייעוץ השיווקי ה"קונבנציונלי" שאני עושה בדרך כלל.

בסופו את יוצאת עם: תוכנית עבודה שיווקית אישית, מסודרת ומפורטת שבה רשום לך בדיוק מה לעשות ואיך לעשות.

האבחון הזה מתאים לך אם: עוד לא עשית איתי ייעוץ אישי רגיל, או אם את חוששת שלא תדעי איך ליישם המלצות שיווקיות ללא הדרכה מעשית מפורטת - זו בעצם דרך לשלב את שני העולמות ולתפוס שתי ציפורים במכה :-)


חזרה למעלה

איפה ומתי?

המפגשים מתקיימים בסטודיו קסום ושקט ברחובות. הימים והשעות גמישים - בתיאום אישי מראש.

חזרה למעלה

לפרטים נוספים, מענה על כל שאלה והרשמה - צרי קשר:
בטלפון/סמס: 054-4260456
במייל: tamarinbar09@gmail.com